Forum Forum Apokalipsy Strona Główna
 Forum
¤  Forum Forum Apokalipsy Strona Główna
¤  Zobacz posty od ostatniej wizyty
¤  Zobacz swoje posty
¤  Zobacz posty bez odpowiedzi
Forum Apokalipsy
2012 - New World Order - Zjawiska nadprzyrodzone - Ezoteryka - Rozwój Duchowy - UFO - Nauka
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie  RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 
Apokalipsa 2126
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Apokalipsy Strona Główna -> Dział archiwalny ( Forum Apokalipsy ) Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Apokalipsa 2126
Autor Wiadomość
wormsik
Forumowicz.
Forumowicz.



Dołączył: 22 Lis 2005
Posty: 367
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Lublin
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 18:29, 02 Gru 2005    Temat postu: Apokalipsa 2126
 
[link widoczny dla zalogowanych]

I stało się! Dokładnie 22 lipca 2126 roku nast±pił apokaliptyczny koniec świata. Na całej, do tej pory żyznej i gęsto zaludnionej planecie, zrozpaczona ludność próbuje znaleźć jakiekolwiek bezpieczne schronienie. Miliardy ludzi nie mają gdzie się ukryć.

Niektórzy chcąc uciec pod powierzchnię Ziemi, pośpiesznie poszukują jaskiń i zapełniają już stare wyeksploatowane kopalnie węgla i rud metali. Inni kryją się na pokładach łodzi podwodnych, mogących zejść w najgłębszy nawet rów tektoniczny. Całkowicie pozbawieni skrupułów ludzie, nie dbając już o przyszłość, mordują i rabują. Większość po prostu czeka, skupiona w modlitwie do dawno już zapomnianych bogów, zafascynowana oczekuje na jakiś cud.

Wysoko na niebie widać ogromną, gorącą linię. Cienka, niezbyt wyraźna i słabo promienująca kreska dzień po dniu coraz bardziej puchła, aż zmieniła się w grubą krechę gazu, gorejącego w kosmicznej pustce, zakończona ciemną, nieregularnie ukształtowaną bryłą. Głowa komety, tak niepozornie wyglądająca nie wydaje się zbyt groźna, bo w końcu nie jeden asteroid spadł na naszą planetę nie naruszając jednak jej struktury wewnętrznej, ale w istocie kryje w sobie gigantyczną niszczącą siłę. Bilion ton lodu i skał zbliża się do Ziemi z prędkością siedemdziesiąt razy większą od prędkości dźwięku.

Zwykli ludzie mogą tylko czekać i przyglądać się zbliżającej się komecie. Naukowcy, którzy w obliczu nieuchronnego przeznaczenia już dawno porzucili swoje naziemne laboratoria i przenieśli się na rozsiane na całej długości orbity okołoziemskiej stacje badawcze, oraz miasta orbitalne, obliczają wielkość i jakość zniszczeń poszczególnych kontynentów. Częsś najbogatszych i znaczących polityków przypatrywała się wszystkiemu z księżycowych metropolii. Nie kończące się symulacje katastrofy są wciąż jeszcze nie dość pewne, a ich wyniki nazbyt alarmujące, aby można je było ogłosić społeczeństwu, nie powodując ogólnej paniki.

Zbliża się zderzenie. Na całym świecie i nie tylko ludzie nerwowo spoglądają na swe atomowe zegarki. To ostatnie trzy minuty.

"I nastąpiły błyskawice i głosy, i grzmoty, i nastąpiło wielkie trzęsienie ziemi, jakiego nie było, odkąd człowiek na ziemi: takie trzęsienie ziemi, tak wielkie. A wielkie miasto rozpadło się na trzy części i miasta pogan runęły..... I pierzchła każda wyspa, i gór już nie znaleziono. I grad ogromny o wadze jakby talentu spadł z nieba na ludzi. A ludzie bluźnili za plagę gradu, bo plaga jest bardzo wielka."

(Ap 16.18-21)

Bezpośrednio nad punktem zero niebo dosłownie ulega rozerwaniu. Tysiące kilometrów sześciennych powietrza zostaje odrzuconych na boki. Kolumna powietrza zostaje odrzuconych na boki. Kolumna ognia, o grubości większej niż średnica całego miasta, wygina się w kierunku Ziemi i w piętnaście sekund później uderza w jej powierzchnię. Cała planeta drży z siłą dziesięciu tysięcy trzęsień ziemi. Siła uderzenia powoduje 3 stopniowe odchylenie poziomu orbity wokół Słońca. Na powierzchni fala uderzeniowa przelatuje nad całą planetą niszcząc wszystko na swej drodze. Teren wokół miejsca uderzenia gwałtownie się wzniósł, tworząc pierścień płynnych gór o wysokości kilku kilometrów. Pośrodku, w szerokim na setki kilometrów kraterze widać wnętrze Ziemi. Wewnątrz krateru biliony ton skał zmieniło się w parę. Jeszcze więcej zostało wyrzuconych do góry, część nawet w przestrzeń kosmiczną. Kamienisty deszcz pada przez następne dwa dni na cały kontynent powodując rozległe zniszczenia. Część wyrzuconych z krateru gorących skał wpada do oceanów, wywołując ogromne tsunami, które jeszcze zwiększając chaos. Gigantyczna kolumna pyłu wznosi się do atmosfery i po jakimś czasie całkowicie blokuje światło słoneczne. Teraz zamiast Słońca widać złowieszcze światło milionów meteorytów, swym ciepłem wypalających powierzchnię Ziemi. To wyrzucony podczas zderzenia materiał spada z przestrzeni kosmicznej do ziemskiej atmosfery. Całość trwa na tyle długo, by wszystkie pozostające na powierzchni organizmy nie miały jakichkolwiek szans na przeżycie. Zachowali je tylko nieliczni przedstawiciele gatunków, dzięki księżycowym ogrodom botanicznym i laboratoriom. Już za kilka lat naukowcy przygotują ponowną kolonizację planety Ziemia, a może całkiem innej?


KOLEJNA APOKALIPSA?? Question



Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Fogix
Zbanowany
Zbanowany



Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 139
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/2
Skąd: Krk

PostWysłany: Sob 9:58, 03 Gru 2005    Temat postu:
 
może kolejna wizja artystyczna jak by to mogło wyglądać



Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Pitolus
Forumowicz.
Forumowicz.



Dołączył: 03 Lis 2005
Posty: 29
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/2

PostWysłany: Śro 22:00, 07 Gru 2005    Temat postu:
 
uuuuu ale ściema



Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Lukaszchio
Forumowicz.
Forumowicz.



Dołączył: 09 Gru 2005
Posty: 11
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/2
Skąd: my tu jesteśmy?

PostWysłany: Pią 9:10, 09 Gru 2005    Temat postu:
 
Właśnie... Ale o co się martwić Question W tedy będziemy już w Niebie .



Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
versus
Forumowicz.
Forumowicz.



Dołączył: 14 Paź 2005
Posty: 1355
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Wto 17:32, 20 Gru 2005    Temat postu:
 
Lukaszchio napisał:

Właśnie... Ale o co się martwić Question W tedy będziemy już w Niebie .



Piękna wizja, ale czy jesteś pewny nieba?



Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
wormsik
Forumowicz.
Forumowicz.



Dołączył: 22 Lis 2005
Posty: 367
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Lublin
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 12:06, 22 Gru 2005    Temat postu:
 
Wierzycie w niebo,piekło i czyściec?Bo ja raczej niezbyt....Zresztą,dadzą nam inne wcielenie,wykasują pamięć i tyle Very Happy Ja np. za pomocą hipnozy dowiedziałam się,kim byłam w poprzednim wcieleniu.Fajna sprawa



Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
oceanborn
Forumowicz.
Forumowicz.



Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 557
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Ełk

PostWysłany: Czw 13:03, 22 Gru 2005    Temat postu:
 
Kim byłaś wormsik ;-> ??



Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Dan El MAximus
Forumowicz.
Forumowicz.



Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 84
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Czw 13:26, 22 Gru 2005    Temat postu:
 
wormsik napisał:

Wierzycie w niebo,piekło i czyściec?Bo ja raczej niezbyt....Zresztą,dadzą nam inne wcielenie,wykasują pamięć i tyle Very Happy Ja np. za pomocą hipnozy dowiedziałam się,kim byłam w poprzednim wcieleniu.Fajna sprawa




Pamięci nie kasują (zresztą kto miałby to robić ??) mozna sie samemu dowiedziec nie potrzeba hipnozy



Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
versus
Forumowicz.
Forumowicz.



Dołączył: 14 Paź 2005
Posty: 1355
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Czw 14:38, 22 Gru 2005    Temat postu:
 
wormsik napisał:

Wierzycie w niebo,piekło i czyściec?Bo ja raczej niezbyt....



Wierzę. To różne stany świadomości........duchowej



Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Pitolus
Forumowicz.
Forumowicz.



Dołączył: 03 Lis 2005
Posty: 29
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/2

PostWysłany: Pon 23:43, 26 Gru 2005    Temat postu:
 
oceanborn napisał:

Kim byłaś wormsik ;-> ??


No właśnie kim byłaś? Ciekawe kim ja byłem...



Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
wormsik
Forumowicz.
Forumowicz.



Dołączył: 22 Lis 2005
Posty: 367
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Lublin
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 15:25, 27 Gru 2005    Temat postu:
 
Byłam artystą (malowałam obrazy i pisałam wiersze) w jakimś mieście Europy zachodniej podobno....Nie wiem czy to prawda,ale dziś np.maluję dla kuzyna różne postaci z kreskówek Very Happy Wierszy co prawda nie piszę,ale za to dla brata listy czy wypracowania na polski Very Happy



Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Erhni
Forumowicz.
Forumowicz.



Dołączył: 17 Lis 2005
Posty: 1111
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon 23:45, 02 Sty 2006    Temat postu:
 
A czego nie wierzycie w to opowiadanie ? (Lekture :P) i dlaczego ktos napisal ze bede w niebie .. a nie myslisz o swoich dzieciach,wnukach .? Heh zaraz z tego tematu zrobi sie teat np. pt." WORMSIK I JEJ DAWNE WCIELENIE"



Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Lunn
Forumowicz.
Forumowicz.



Dołączył: 03 Sty 2006
Posty: 33
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Wroc-ław

PostWysłany: Śro 14:52, 04 Sty 2006    Temat postu:
 
ale głupoty. też moge napisać, że za x lat będzie koniec świata. czemu to jest napisane w czasie przeszłym? kto to napisał? skąd te informacje? z seansu spirytystycznego?
jakoś mało wiarygodne wydaje mi się coś bez naukowego lub jakiegokolwiek poparcia czy potwierdzenia.



Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Pią 18:31, 17 Mar 2006    Temat postu:
 
No mi Lunn się wydaje, że to bardziej ironiczną ma wymowę niż dosłowną

Powrót do góry
Serion
Forumowicz.
Forumowicz.



Dołączył: 04 Sty 2006
Posty: 31
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Pią 19:22, 17 Mar 2006    Temat postu:
 
Gdzie można zrobić podobne badania by dowiedzieć się o swoich poprzednich wcieleniach?



Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Apokalipsy Strona Główna -> Dział archiwalny ( Forum Apokalipsy ) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

 
fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo

Powered by phpBB © 2004 phpBB Group
Galaxian Theme 1.0.2 by Twisted Galaxy