Forum Forum Apokalipsy Strona Główna
 Forum
¤  Forum Forum Apokalipsy Strona Główna
¤  Zobacz posty od ostatniej wizyty
¤  Zobacz swoje posty
¤  Zobacz posty bez odpowiedzi
Forum Apokalipsy
2012 - New World Order - Zjawiska nadprzyrodzone - Ezoteryka - Rozwój Duchowy - UFO - Nauka
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie  RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 
Bestia z Apokalipsy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Apokalipsy Strona Główna -> Apokalipsa Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Bestia z Apokalipsy
Autor Wiadomość
Asef
Forumowicz.
Forumowicz.Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 234
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/2
Skąd: Wałcz
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 22:12, 22 Mar 2008    Temat postu: Bestia z Apokalipsy
 
BESTIA Z APOKLIPSY
By moje wypowiedzi nie były gołosłowne w poniższym tekście wykaże, że Bóg wskazuje na bluźnierstwo tych, którzy misteria tych świąt utworzyli.
Brak radości, która jest niezbędnym dla Boga objawem, ukazującym człowieka spełniającego Jego wolę, jest pierwszym krokiem na drodze do bluźnierstwa. Każda kolejna przyczyna, która będzie pogłębiała smutek, jest bluźnierstwem względem potrzeb Boga. Nadchodzące święta to kult żalu i smutku. Niczego w tej kwestii nie zmieni fakt radości związanej ze zmartwychwstaniem kończącej wielki tydzień. Ukrzyżowanie i związane z tą kwestią, smutne wartości, dominują w trakcie całego roku obrządków kultowych.
Wystarczy posłuchać kultowych modłów, by odczuć prawdziwą głębie żalu, nadziei i smutku. Proszę nie oceniać tej nadziei jako pozytywnej wartości modlitwy, człowiek szczęśliwy nie piastuje w sobie nadziei.
Kult nadziei, smutku i żalu nie spełnia woli Boga. Kapłan, który swym życiem nie pokazuje drogi do osiągania stanów radości, nie jest kapłanem Boga.
By nikt nie miał wątpliwości, Bóg zwracając się do ludzi, wskazuje bluźniercze zapędy kapłanów. Jego informacja jest ujęta w treści Apokalipsy Św. Jana, jednak przez kult, który uznaje to dzieło jako część swej świętej księgi, całkowicie pomijana. Pomijanie tak ważnej kwestii wynika z dwóch powodów, albo kapłani nie potrafią tej informacji, prawidłowo odczytać, albo celowo ją ukrywają.
Informacje zawarte w treści Apokalipsy Św. Jana, mówią o bluźnierstwie chrześcijaństwa i sprzeniewierzeniu się oligarchów Watykanu przeciwko, zasadom Boga.

To, że mogłem odczytać, zaszyfrowaną treść, było możliwe, dzięki wiedzy przynależnej zgodnie z prawem, Synowi Boga, który wykonuje szczególnie trudne zadanie na ziemi.

Rozdział XIII
Wersety wskazujące na Bestię z Apokalipsy


Werset 1/ I widziałem bestyję występującą z morza, mającą siedm głów i rogów dziesięć; a na rogach jej było dziesięć koron, a na głowach jej imię bluźnierstwa.

1/ Ukazało się w moich zmysłach oblicze rzesz ludzi związanych religią. Z woli Boga mogłem zobaczyć, jak przed frontem wiernych wystąpiła skrywana wartość chrześcijaństwa. Bestia mająca siedem głów, obrzydliwość, która zastąpiła, uprzednio wniesiony przez Chrystusa dar od Boga, Jego wskazania jak powinien żyć człowiek na ziemi. Dziesięć jej rogów, to zasady dziesięciu przykazań, które w postaci koron przybyły z nieba. Lecz królewskiej mocy i władzy w symbolu koron, przykazania w tej religii nie spełniły. Rogi to zagrożenie i zniszczenie, są one w tej religii na głowach wszeteczeństwa, na głowach, uprzednio pochodzących z nieba. Rogi symbolizujące zniszczenie, są w towarzystwie bluźnierstwa przeciwko potrzebom Boga.

. 2. A ta bestyja, którąm widział, podobna była rysiowi, a nogi jej jako niedźwiedzie, a gęba jej jako gęba lwia; i dał jej smok moc swoję i stolicę swoję, i moc wielką.

2/ A takie oblicze chrześcijaństwa, jakie mi ukazano, posiadało zwierzęce wręcz cechy. Bestia przebiegła jak Ryś a na terenie, który przebiegłością zdobędzie, stoi mocno jak Niedźwiedź. Mowa jej jest mocna, donośna i straszna jak ryk Lwa. Religia ta, kiedyś Chrystusowa, moc uzyskała od Smoka, cesarstwa rzymskiego. Swoją stolicę chrześcijaństwo objęło po tym cesarstwie i objęło olbrzymie terytorium wraz z poddanymi i pierwszym papieżem, który zamienił stanowisko cesarza na papieża.


Obj. 17:1-18
Rozdział 17 wskazuje na Stolicę Apostolską, jako Wszetecznicę


1/ I przyszedł jeden z siedmiu Aniołów, którzy mieli siedm czasz, i rzekł do mnie, mówiąc mi: Chodź, okażę ci osądzenie onej wielkiej wszetecznicy, która siedzi nad wodami wielkiemi,
1/ Jeden z aniołów, którzy posiadali informacje z nieba, rzekł do mnie. W tym miejscu, zobaczysz jak Bóg ocenia Watykan, głowę chrześcijaństwa Jemu sprzeniewierzonego, który rządzi wielkimi rzeszami ludzi.

2. Z którą wszeteczeństwo płodzili królowie ziemi i upili się winem wszeteczeństwa jej obywatele ziemi.
2/ Mówię ci, wraz z oligarchami Watykanu, również Papierze sprzeniewierzali się Bogu. Również wszyscy wierni chrześcijańscy, zachowując się, jakby byli pijani, czynili tak samo jak Watykan, myśląc tylko o sprawach doczesnych.

3. I odniósł mię na puszczę w duchu. I widziałem niewiastę siedzącą na szarłatnoczerwonej bestyi, pełnej imion bluźnierstwa, która miała siedm głów i dziesięć rogów.
3/ Teraz pokazał mi tak, że poza zmysłowo zobaczyłem stolicę apostolską, która rządzi chrześcijaństwem. Nic nie pomogło to, że religia ta, ma korzenie przez Jezusa w niebie, że dysponuje dekalogiem, który jest zbiorem nakazów postępowania dla kapłanów. Zobaczyłem, że chrześcijaństwo, jest pełne form działania niezgodnego z wolą Boga.

4. A ona niewiasta przyobleczona była w purpurę i w szarłat, i uzłocona złotem i drogim kamieniem, i perłami, mając kubek złoty w ręce swej, pełen obrzydliwości i nieczystości wszeteczeństwa swego.
4/ A ta, stolica apostolska, pychą i bogactwem stoi. Dzierży władzę, która jest w całości obrzydliwa i sprzeczna z tym, czego oczekuje bóg.

5. A na czole jej było imię napisane: Tajemnica, Babilon wielki, matka wszeteczeństw i obrzydliwości ziemi.
5/ Dobrze widziałem jej obrzydliwości jak również to, że posiada wiele tajemnic. Jest jak Babilon i płodzi wszeteczeństwo względem Boga.

6. I widziałem niewiastę onę pijaną krwią świętych i krwią męczenników Jezusowych; a widząc ją, dziwowałem się wielkim podziwieniem.
6/ Zobaczyłem stolicę apostolską, która jak zamroczony pijak, nie rozumie zasad świętości i męczeństwa Jezusowego. Widząc taką władzę chrześcijańską, niezmiernie byłem zdziwiony.

7. I rzekł mi Anioł: Czemuż się dziwujesz? Ja tobie powiem tajemnicę tej niewiasty i bestyi, która ją nosi, która ma siedm głów i dziesięć rogów.
7/ Anioł do mnie powiedział; Dlaczego się tak dziwisz? Wyjaśnię ci tajemnicę tej stolicy i rzesz wiernych chrześcijańskich, z których ona korzysta. Rzesz wiernych, którzy uważają, że ich religia pochodzi z nieba i kapłanów, którzy mają dziesięć przykazań.

8. Bestyja, którąś widział, była, a nie jest, a ma wystąpić z przepaści, a iść na zginienie; i zadziwią się mieszkający na ziemi, (których imiona nie są napisane w księgach żywota od założenia świata), widząc bestyję, która była, a nie jest, a przecię jest.
8/ Chrześcijaństwo, którego oblicze zostało ci ukazane, pochodzi od Lucyfera. Jest on tu przedstawiony jako bestia druga. W pierwszym okresie działania tej religii wpływ Lucyfera był rozpoznawalny. Ludzie zwali ją sektą pawłową. W tamtym czasie kłamstwa, których ojcem był Lucyfer, były widoczne. Potem Watykan, gdy uzyskał moc od smoka – cesarstwa rzymskiego, zamknął usta wszystkim oceniającym a oczy wiernym. Po uderzeniu mieczem słowa, Lucyfer ponownie ukaże swe oblicze. Ludzie na ziemi będą zdziwieni, widząc jego żywy wpływ na chrześcijaństwo.

9. Tuć jest rozum mający mądrość: Te siedm głów są siedm gór, na których ta niewiasta siedzi.
9/ Te korzenie z nieba, które wynikają z odniesienia do postaci Jezusa, dotyczą wszystkich religii katolickich, podlegających watykanowi.

10. A królów jest siedm, pięć ich upadło, a jeden jest, inszy jeszcze nie przyszedł, a gdy przyjdzie, na mały czas musi trwać.
10/ Papierze to królowie ziemscy, którzy mają swoje korzenie w niebie. Wszyscy, którzy nie żyją, upadli, czyli nie postępowali zgodnie z wolą Boga. Upadek oznacza wręcz, że postępowali wbrew potrzebom Boga. Obecnie żyje przedostatni a ostatni będzie królował pół roku.

11. A bestyja, która była a nie jest, toć jest ten ósmy, a jest z onych siedmiu, a idzie na zginienie.
11/ Lucyfer należy do grona tych króli, posiada jakąś wspólną z nimi wartość i również pochodzi z nieba.

12. A dziesięć rogów, któreś widział, jest dziesięć królów, którzy królestwa jeszcze nie wzięli; ale wezmą moc jako królowie, na jednę godzinę z bestyją.
12/ A każde z dziesięciu przykazań, które ci pokazałem, posiada moc władzy królewskiej. Jednak do dnia dzisiejszego ta ich moc królewska, lub wartość z nieba jeszcze nie zadziałała. Ale zadziała na krótką chwilę z chrześcijaństwem.

13. Ci jedną radę mają i moc, i zwierzchność swoję bestyi podadzą.
13/ Przykazania posiadają moc i wartość tak dużą, że zawładną zasadami chrześcijaństwa, dając mu siłę.

14. Ci z Barankiem walczyć będą, i Baranek ich zwycięży, bo jest Panem panów i królem królów, i którzy są z nim powołani i wybrani, i wierni.
14/ Przykazania nie całkiem właściwie będą zastosowane, rodzina Baranka i ci wszyscy, którzy przybyli wraz z nimi z nieba a zachowuj zasady, pokażą jak je zastosować zgodnie z wolą Boga.

15. I rzekł mi: Wody, któreś widział, gdzie wszetecznica siedzi, są ludzie i zastępy, i narody, i języki.
15/ Anioł ponownie mi powiedział; religia, którą ci pokazałem to ludzie w zakonach i wiele narodów.

16. A dziesięć rogów, któreś widział na bestyi, cić w nienawiści mieć będą wszetecznicę i uczynią ją spustoszoną i nagą, i ciało jej będą jeść, a samą ogniem spalą.
16/ Przykazania, które ma chrześcijaństwo, są w sprzeczności z działaniem kapłanów stolicy apostolskiej i pomogą dowieźć ich błędów w takim zakresie, że całkowicie upadnie.

17. Albowiem Bóg podał do serc ich, aby czynili wolę jego, a czynili jednomyślnie, i dali królestwo swoje bestyi, ażby się wypełniły słowa Boże.
17/ Bóg tak ułożył wartości przykazań, by kapłani z własnej woli nie mogli ich zastosować. Użyli mocy przykazań w taki sposób, by wypełniły się słowa boga.

18. A niewiasta, którąś widział, jest miasto ono wielkie, które ma królestwo nad królami ziemi.
18/ A stolica apostolska, taka, jaką ci pokazałem, daje wielką moc kardynałom, nawet na papieżami.

Apokalipsa Św. Jana rozdz.. XVII wer.1-18
Watykan, tekst bez wersetów z Apokalipsy.


-1 Anioł jeden z tych, którzy posiadali informacje z nieba, rzekł do mnie. W tym miejscu, zobaczysz jak Bóg ocenia Watykan. Głowę chrześcijaństwa, religii, która się Jemu sprzeniewierzyła. Stolicę apostolską, która rządzi wielkimi rzeszami ludzi.
-2 Mówię ci, wraz z oligarchami Watykanu, również Papieże sprzeniewierzali się Bogu. Również wszyscy wierni chrześcijańscy, zachowując się, jakby byli pijani, czynili tak samo jak kapłani z Watykanu, myśląc tylko o sprawach doczesnych.
-3 Teraz pokazał mi ją w taki sposób, że poza zmysłowo zobaczyłem stolicę apostolską, która rządzi chrześcijaństwem. Nic nie pomogło to, że religia ta, ma korzenie przez Jezusa w niebie, że dysponuje dziesięcioma przykazaniami, które są zbiorem nakazów postępowania dla kapłanów. Zobaczyłem, że chrześcijaństwo, jest pełne form działania niezgodnego z wolą Boga.
-4 A ta, stolica apostolska, pychą i bogactwem stoi. Dzierży władzę, która jest w całości obrzydliwa i sprzeczna z tym, czego oczekuje bóg.
-5 Dobrze widziałem jej obrzydliwości, jak również i to, że posiada wiele tajemnic. Jest jak Babilon i płodzi wszeteczeństwo względem Boga.
-6 Zobaczyłem stolicę apostolską, która jak zamroczony pijak, nie rozumie zasad świętości i męczeństwa Jezusowego. Widząc taką władzę chrześcijańską, niezmiernie byłem zdziwiony.
-7 Anioł do mnie powiedział; Dlaczego się tak dziwisz? Wyjaśnię ci tajemnicę tej stolicy i rzesz wiernych chrześcijańskich, z których to rzesz ona korzysta. Rzesz wiernych, którzy uważają, że ich religia pochodzi z nieba i kapłanów, którzy mają dziesięć przykazań.
-8 Chrześcijaństwo, którego oblicze zostało ci ukazane, pochodzi od Lucyfera. Jest on tu widoczny jako bestia druga. W pierwszym okresie działania tej religii, wpływ Lucyfera był rozpoznawalny. Ludzie zwali ją sektą pawłową. W tamtym czasie kłamstwa, których ojcem był Lucyfer, były widoczne. Potem Watykan, gdy uzyskał moc od smoka – cesarstwa rzymskiego, zamknął usta wszystkim oceniającym a oczy wiernym. Po uderzeniu mieczem słowa, Lucyfer ponownie ukaże swe oblicze. Ludzie na ziemi będą zdziwieni, widząc jego żywy wpływ na chrześcijaństwo.
-9 Te korzenie z nieba, które wynikają z odniesienia do postaci Jezusa, dotyczą wszystkich religii katolickich, podlegających Watykanowi.
-10 Papierze to królowie ziemscy, którzy mają swoje korzenie w niebie. Wszyscy, którzy nie żyją, upadli, czyli nie postępowali zgodnie z wolą Boga. Upadek oznacza wręcz, że postępowali wbrew potrzebom Boga. Obecnie żyje przedostatni a ostatni będzie królował pół roku.
-11 Lucyfer należy do grona tych króli, którzy są papieżami, posiada wspólną z nimi wartość i również pochodzi z nieba.
-12 A każde z dziesięciu przykazań, które ci pokazałem, posiada moc władzy królewskiej. Jednak do dnia dzisiejszego ta ich moc królewska, lub wartość z nieba, jeszcze nie zadziałała. Ale zadziała na krótką chwilę z chrześcijaństwem.
-13 Przykazania posiadają moc i wartość tak dużą, że zawładną zasadami chrześcijaństwa, dając mu siłę.
-14 Przykazania nie całkiem właściwie będą zastosowane, rodzina Baranka i ci wszyscy, którzy przybyli wraz z nimi z nieba a zachowuj zasady, pokażą jak je zastosować zgodnie z wolą Boga.
-15 Anioł ten, ponownie mi powiedział; religia, którą ci pokazałem to ludzie w zakonach i wiele narodów.
-16 Przykazania, które ma chrześcijaństwo, są w sprzeczności z działaniem kapłanów stolicy apostolskiej i pomogą dowieźć ich błędów w takim zakresie, że ta religia całkowicie upadnie.
-17 Bóg tak ułożył wartości przykazań, by kapłani z własnej woli nie mogli ich zastosować. Użyli oni, mocy przykazań w taki sposób, by wypełniły się słowa Boga.
-18 Ta stolica apostolska, taka, jaką ci pokazałem, daje wielką moc kardynałom, nawet na papieżami.

Apokalipsa Św. Jana, rozdz. II wer. 18 do 29
Kult Maryjny w ocenie Boga.
Niewiasta Jezabel – Kult Maryjny.


18. A Aniołowi zboru Tyjatyrskiego napisz: To mówi syn Boży, który ma oczy swoje jako płomień ognia, a nogi jego podobne są mosiądzowi:
18/ Aniołowi, który powinien trzymać pieczę nad sprawami kultów i religii, napisz; to mówię ja Syn Boga, który przejrzy wszystkie sprawy i tajemnice, który może tu działać według woli Boga.

19. Znam uczynki twoje i miłość, i posługi, i wiarę, i cierpliwość twoję, i uczynki twoje, a że ostatnich rzeczy więcej jest niż pierwszych.
19/ Wiem, jakie możesz mieć emocje, również występują u ciebie te najlepsze. Jednak twoje działanie i oddanie w wierze, mimo szans na zrozumienie zasad Boskich, nie jest właściwe. W twoim życiu jest więcej smutku niż radości.

20. Ale mam nieco przeciwko tobie, iż niewieście Jezabeli, która się mieni być prorokinią, dopuszczasz uczyć i zwodzić sługi moje, żeby wszeteczeństwo płodzili i rzeczy bałwanom ofiarowane jedli.
20/ Mam do ciebie zastrzeżenia, że przyzwalasz, swoim myśleniem i uczestnictwem na rozwój kultu maryjnego. Kultu niewiasty, którą wynieśli do godności równej prorokom, lecz jej wartość taka nie jest, tylko się mieni być taka. Kultu, który pogrąża już zaślepionych do tego stopnia, że czczą miejsca tego kultu i tworzą jego klimat. Wielu z niego korzysta a wszyscy oddają cześć obrazom i wizerunkom, nie godnym Mnie a godnym bożkom i bałwanom.

21. I dałem jej czas, aby pokutowała z wszeteczeństwa swego; ale nie pokutowała.
21/ Czekałem całe wieki, by kult maryjny zaniechał wszeteczeństwa względem moich potrzeb, ale nie doczekałem się.

22. Oto ja porzucę ją na łoże i tych, którzy z nią cudzołożą, w ucisk wielki, jeźliby nie pokutowali z uczynków swoich:
22/ Już nie będę uznawał jej, za matkę mojego syna, porzucę również tych, którzy w jej imię minie zdradzili, mnie i moje wartości. Uczynię to, jeżeli nie opamiętają się, jeżeli nie zapomną o wszystkich smutnych sprawach tego kultu.

23. A dzieci jej pobiję na śmierć; i poznają wszystkie zbory, żem ja jest ten, który się badam nerek i serc; i dam każdemu z was według uczynków waszych .
23/ Dusze i postacie duchowe, tych wszystkich, którzy ślepo służą Maryi, doznają śmierci wtórej. Wszyscy Aniołowie opiekunowie siedmiu zborów, i ci, którzy są wybrani przez Boga, bo ich dotyczą sprawy ujęte w siedmiu zborach, poznają, kim jestem. Poznają, że potrafię ocenić zasady powstawania emocji z myśli człowieka. Iż potrafię te sprawy rozeznać, dam każdemu, kto przybył wraz ze mną, tyle, ile mu się będzie należało, według jego emocji.

24. A wam mówię i drugim, którzyście w Tyjatyrzech, którzykolwiek nie mają tej nauki i którzy nie poznali głębokości szatańskich, jako mówią: Nie włożę na was innego brzemienia.
24/ A wy, którzy mnie poznaliście i wszyscy pozostali z grona wybranych przez Boga, jeżeli nie jesteście niewolnikami Maryi i Szatana, ja was w takie sprawy nie wprowadzę.

25. Wszakże to, co macie, trzymajcie, aż przyjdę.
25/ Lepiej już nie czyńcie niczego, do czasu aż się spotkamy i będę mógł wyjaśnić wam problemy, jakie grożą człowiekowi.

26. A kto zwycięży i zachowa aż do końca uczynki moje, dam mu zwierzchność nad poganami.
26/ A ten, który zrozumie wszystko, o czym mówię, co dotyczy spraw tworzenia uczynków pierwszych, czyli życia w radości, będzie mógł piastować, stanowisko Starca.

27. I będzie ich rządził laską żelazną; jako statki garncarskie skruszeni będą, jakom i ja wziął od Ojca mego.
27/ Starzec, będzie rządził jednoznacznie a instrumentem jego władzy, będzie wzór jego własnego postępowania, taki wzór, który spełni potrzeby Boga. Ten, kto będzie w czystej postaci naśladował taki wzór, skruszy skorupę swojej świadomości i otworzy się na nową drogę życia. Tak samo i ja, zmieniłem swoje życie, imię Boga mając za wzór do postępowania.

28. I dam mu gwiazdę poranną.
28/ Takim ludziom dam szansę ujrzeć od nowa światło słońca, takie, jakiego znamię mam w prawej ręce swojej.

29. Kto ma uszy, niechaj słucha, co Duch mówi zborom.
29/ Każdy, kto postrzega sprawy duchowe, niech słucha co mówię do wszystkich, którzy tu, na ziemię przybyli wraz ze mną i według woli Boga.

Pan Zastępów.Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Asef dnia Sob 14:34, 29 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Asef
Forumowicz.
Forumowicz.Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 234
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/2
Skąd: Wałcz
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 23:10, 14 Cze 2008    Temat postu:
 
Poniżej kolejne odszyfrowane wersety Biblijne autorstwa Gryfa144, który odszyfrował te wersety na jednym z for, odpowiadając przy okazji 3 osobom.


Odpowiedź, która dotyczy sprawy korzona, piotra i Timura.

Cytat:

cyt.
Korzon
Przestańcie chrzanic o jakiejś apokalipsie i innych pierdołach tylko mi wreszcie odpowiedzcie co z moimi udziałami !

Czy dolar będzie ciągle spadał czy nie?
Kiedy NYSE podniesie się z kolan?
Czy inflacja w PL '08 zmniejszy wzrost gospodarczy?
Kiedy GPW ruszy zdecydowanie w góre i czy wrócą wzrosty z '06 '07 ?

To są ważne pytania a nie jakieś przekazy, lucyfery, wędrówka dusz i inne majaki.

piotr
1 Dolar dalej bedzie spadal , azeby oslabic rezerwy walutowe Chin i Rosji.
Jest to celowa polityka USA (SIODMEJ BESTI Z WIZJI DANIELA)

2 Wedlug wizji Daniela po siodmym mocarstwie ma nastac krolestwo ,ktore nie bedzie miec konca.(zgodnie z zasada wszystko ma swoj poczatek i koniec .NYSE najprawdopodobniej nie podniesie sie z kolan)

Timur
wcala nie... dolar spada bo amerykański bank rezer federalnych wyzbywają sie pieniędzy przed wprowadzonym amerykańskiego pessos. Na 100 USP(pessos) będzie Antonio Banderas. Albo ewentualnie Zeta Jones. Zobaczymy jakie będą wyniki wyborów prezydenckich. Jak Obama to na 100% będzie Zeta

Korzon
Piotr, dziękuję za odpowiedzi, za wyjątkiem pierwszej.
...przecież to samobójstwo. Nawet FED nie jest tak głupi.

Odpowiedź;78.

do Korzon, piotr i Timur


Witajcie „trzej muszkieterowie” Korzon, piotr i Timur, specjaliści od systemów hamowania.
Mam nadzieje, że nie należycie do tego prastarego narodu, bo jeżeli tak, to prorok Daniel, chyba się w grobie przewraca. Kiedy w takich słowach; cyt, „Jest to celowa polityka USA (SIODMEJ BESTI Z WIZJI DANIELA)” dodajecie do jego proroctwa kilka dodatkowych bestii.
Nie sądzicie, że jest to trochę dziwne; mylicie proste rachunki, wygląda to tak jakbyście do czterech nie potrafili zliczyć.
Prorok Daniel w swoim proroctwie wskazuje na cztery bestie. Według informacji wskazywanych w waszych postach, ilość bestii rozmnaża się jak dolary?
Jak myślicie „matematycy”, co widział prorok Daniel i co spisał w treści swojego proroctwa w sprawie czterech bestii?

VII rozdział Księgi Daniela.

3. A cztery bestyje wielkie, występowały z morza, różne jedna od drugiej.

17. Te bestyje wielkie, których są cztery, są cztery królowie, którzy powstaną z ziemi.


Pokażę wam, jaki błąd popełniliście, gdy wskazywaliście siódmą bestię z wizji Daniela. Wskazując na wizję Daniela, w której On waszym zdaniem, jakoby miał ukazać siedem bestii a siódmą, miałoby być USA, dopuściliście się nad interpretacji, nagminnie stosowanej metody odczytywania tekstów biblijnych.
Człowiek ma to do siebie, że ważniejsze jest to, co on potrzebuje, od tego, co potrzebuje ktokolwiek inny nawet Bóg. Nie jest to cecha naganna, istniała ona w osobowości człowieka już w raju, lecz w raju nie występowało tyle przyczyn do zdobywania i do walki. W tamtych warunkach ona nie objawiała efektów negatywnych, również emocjonalnych. Tu w naszej cywilizacji, przyczynia się do powstawania nadmiernego egoizmu i pokazywania wyższości.Przez tysiące lat, zawsze ta cecha powodowała efekt nad interpretacji treści zawartych w pismach takich jak Biblia. Prosta i logiczna interpretacja była zbyt uboga w stosunku do potrzeb pokazania Boga, który jest wielki, mocny i straszny. A głównie w stosunku do pokazania siebie, swoich zdolności i przenikliwości. Interpretacja, która ukazywała informacje bardziej ekscytujące, która ukazywała Boga według aktualnych wyobrażeń, była dobra, inne gorsze, lecz z czasem każdy się starał i manipulacje były coraz ciekawsze. Tylko te wartości, jakie ukazywały z manipulowane interpretacje, nie miały i nie maja nic wspólnego z potrzebą Boga.
Zasada interpretacji jest prosta, wystarczy odczytać to, co jest zapisane w postaci prostej i logicznej. Bóg nakazuje by niczego nie ujmować i niczego nie dodawać, do tego, co jest zapisane.
Moje odczytywanie treści zapisanej w św. księgach na takiej zasadzie jest oparte. Efekt może wydawać się absurdalny a przede wszystkim nie będzie on zgodny z kanonami religii. Najważniejsze jest to, że jest on zgodny ze wskazaniami ewolucji i z wartościami raju, jedynych naturalnych zapisów, jak powinna przebiegać droga życia człowieka.

Powracając do was panowie „matematycy”, bez obrazy, ale to wasze postępowanie jest przyczyną napisania tego postu.
Mimo waszej indolencji i wtykania nosa w temat, który was nie interesuje, chcę wam podziękować.
Dzisiaj zmusiliście mnie, (a może tak chciał Bóg) do przeczytania proroctw, proroka Daniela i co się okazało?
Okazało się, że trzy z tych czterech bestii, które On wskazuje, będą manipulowały emocjami wielu ludzi aż do czasu, gdy powstanie religia chrześcijańska. W postaci wizerunku czwartej bestii, prorok Daniel obrazuje działanie i wartości tego kultu. Religii, która według
Proroka Daniela, jest wyjątkowo straszną, pożera i kruszy a na koniec nogami depcze.

Księga Daniela VII rozdział

7. Potemem widział w widzeniach nocnych, a oto bestyja czwarta straszna i sroga i bardzo mocna, mająca zęby żelazne wielkie, która pożerała i kruszyła, a ostatek nogami swemi deptała; a ta była różna od wszystkich bestyj, które były przed nią, i miał a dziesięć rogów.

Okazało się, że równie złe oblicze chrześcijaństwa, ukazuje Św. Jan w XIII rozdziale Apokalipsy, rozdziale, który dotyczy siedmiogłowej bestii.

Apokalipsa Św. Jana VII rozdział.

1. I widziałem bestyję występującą z morza, mającą siedm głów i rogów dziesięć; a na rogach jej było dziesięć koron, a na głowach jej imię bluźnierstwa.


Zarówno czwarta bestia z widzenia proroka Daniela, jak i siedmiogłowa bestia z widzenia Św. Jana, wskazują te samą religię. Te dwa proroctwa uzupełniają się i można odnieść wrażenie, że Bóg celowo w różnym czasie i przez różne postacie, przesłał informacje o tej najbardziej niebezpiecznej dla niego religii.

Lecz w proroctwie Daniela nie ma ani słowa o siódmej bestii, mówi On tylko o czterech, skąd, więc takie porównanie?
. Prawdopodobnie myli wam się, proroctwo Daniela z proroctwem Św. Jana, zawartym w treści Apokalipsy.
To w 1 wersecie XIII rozdziału Apokalipsy Św. Jana jest wskazanie na ilość siedem, jednak nie bestii jest siedem a głów siedem, ta bestia posiada. W treści Apokalipsy, są wskazane dwie bestie, cechą charakterystyczną bestii siedmiogłowej jest, posiadanie przez nią dziesięciu rogów. Tyle samo rogów, widział Prorok Daniel, miała je ostatnia z objawionych mu czterech bestii

Trzy bestie z wizji Daniela, posiadają cechy, które można przypisać określonym zwierzętom.

Pierwsza bestia, jest w jakimś zakresie swoich cech, które przyczyniają się do jej działania, podobna do takich cech, jakimi dysponuje lew.
Druga wskazywana w wizji Daniela bestia, posiada podobne cechy postępowania, jakie wystepują w działaniu niedźwiedzia.
Trzecia bestia z wizji Daniela, działa tak, jak w odnośnej, sytuacji działa lampart.

1/ a gęba jej jako gęba lwia;- podobna lwowi
2/ a nogi jej jako niedźwiedzie;- podobna niedźwiedziowi
3/ podobna była rysiowi;- podobna lampartowi


Szczególnym ważną okolicznością, jest wskazanie takich samych cech zwierzęcych, jakimi są obdarzone trzy bestie z widzenia proroka Daniela w opisie charakteru siedmiogłowej bestii.
Należy wziąć pod uwagę, że te bestie z widzenia proroka Daniela, dzielą się tymi cechami. Z kolei siedmiogłowa bestia z widzenia Św. Jana, posiada je wszystkie trzy razem.
W taki sposób symbolizowana religia chrześcijańska, okazuje się być wielokroć bardziej zdominowana wpływem Lucyfera, niż jakakolwiek inna religia.


Obj. 13
2. A ta bestyja, którąm widział, podobna była rysiowi, a nogi jej jako niedźwiedzie, a gęba jej jako gęba lwia; i dał jej smok moc swoję i stolicę swoję, i moc wielką.


Cztery bestie w treści proroctwa Daniela.
3. „A cztery bestyje wielkie występowały z morza, różne jedna od drugiej.”
4. „Pierwsza podobna lwowi,”
5. „Potem oto bestyja druga podobna niedźwiedziowi;”
6. „Potemem widział, a oto inna bestyja podobna lampartowi,”
7. „Potemem widział w widzeniach nocnych, a oto bestyja czwarta straszna i sroga i bardzo mocna, mająca zęby żelazne wielkie, która pożerała i kruszyła, a ostatek nogami swemi deptała; a ta była różna od wszystkich bestyj, które były przed nią, i miał a dziesięć rogów.”


To widzenie czwartej bestii, różniło się od poprzednich i chociaż wszystkie bestie różnią się między sobą, czwarta posiada zdecydowanie inne cechy w stosunku do poprzedzających ją opisów trzech bestii. Różnica w tej kwestii jest tak duża, że widzenie czwartej bestii, nazwa widzeniem nocnym. Przyczyną takiego określenia, „nocne widzenie” jest sprawa, że wskazywana postacią bestii, religia chrześcijańska, za czasów życia proroka Daniela jeszcze nie istniała i nie była widoczna w normalny sposób widzenia.
„Widzenie nocne”, taki zwrot może określać zaciemnienie, lub coś, co trudno dojrzeć. Jednak wszystkie przypisane czwartej bestii cechy zostały rozpoznane, w tej sprawie ciemność prorokowi Danielowi nie przeszkadzała. Tajemnica określenia, „nocne widzenie” tkwi w czymś innym, niż rozpoznanie jej cech. Może tkwić tylko w tym, że tej bestii jeszcze nie było, religia chrześcijańska jeszcze nie istniała.
Głębsze wyjaśnienie kwestii, która dotyczy dwóch bestii, czwartej z widzenia proroka Daniela i siedmiogłowej bestii z widzenia Św. Jana odnajdziemy w porównaniu opisów, cech tych bestii.

Znaczenie zwrotów zawartych w treści wersetów wskazujących cztery bestie z widzenia proroka Daniela i z widzenia Św. Jana, które ujął w treści Apokalipsy.
Zwroty pogrubione i podkreślone, są ujęte w treści proroctwa Daniela.
Zwroty tylko pogrubione, są to zwroty z treści Apokalipsy.


Wersety z VII rozdziału Księgi Daniela, które mówią o bestii czwartej i o rogach.


3. „A cztery bestyje wielkie występowały z morza, różne jedna od drugiej.”
7. Potemem widział w widzeniach nocnych, a oto bestyja czwarta straszna i sroga i bardzo mocna, mająca zęby żelazne wielkie, która pożerała i kruszyła, a ostatek nogami swemi deptała; a ta była różna od wszystkich bestyj, które były przed nią, i miała dziesięć rogów.
8. Pilniem się przypatrywał rogom, a oto róg pośledni mały wyrastał między niemi, i trzy z tych rogów pierwszych wyłamane są przed nim; a oto w onym rogu były oczy podobne oczom człowieczym, i usta mówiące rzeczy wielkie.
11. Tedym się przypatrywał, skoro się głos począł tych słów wielkich, które on róg mówił; przypatrywałem się, aż była ta bestyja zabita, i zginęło ciało jej, a podane było na spalenie ogniem.
12. Także i pozostałym bestyjom odjęta jest władza ich: bo długość żywota dana im była aż do czasu, a to do zamierzonego czasu.
19. Tedym pragnął wziąć sprawę o bestyi czwartej, która była różna od wszystkich innych, bardzo straszna, której zęby były żelazne, a paznogcie jej miedziane; która pożerała i kruszyła, a ostatek nogami swemi deptała.
20. Także o onych rogach dziesięciu, które były na głowie jej, i o poślednim, który był wyrósł, przed którym wypadły trzy; o tym rogu mówię, który miał oczy i usta mówiące wielkie rzeczy, a na wejrzeniu był większy nad inne rogi.
21. I przypatrywałem się, a oto róg ten walczył z świętymi, i przemagał ich;
23. I rzekł tak: Bestyja czwarta, czwarte królestwo znaczy na ziemi, które będzie różne od wszystkich królestw, a pożre wszystkę ziemię, a podepcze a pokruszy ją;
24. A dziesięć rogów to znaczy, że z królestwa onego dziesięć królów powstanie; a po nich powstanie pośledni, który będzie różny od pierwszych, i trzech królów poniży;
25. A słowa przeciw Najwyższemu mówić będzie, i święte najwyższych miejsc zetrze; nadto będzie zamyślał, aby odmienił czasy i prawa, gdyż wydane będą w ręce jego aż do czasu i czasów, i pół czasu.


Porównanie zwrotów i leksykon z ich opisem.

1/ czterdzieści i dwa miesiące;- aż do czasu i czasów, i pół czasu
Wskazywany czas trzy i pół roku, taki sam czas, wskazują oba zwroty.
2/ występującą z morza;- występowały z morza
Występować przed oblicze, front ludzi, tu wiernych religijnych, których oznacza słowo; „morze”.
3/ jakoby na śmierć zabitą;- aż była ta bestyja zabita
Św. Jan widzi bestyię, jakby nieżywą, takie odnosi wrażenie, prorok Daniel, widzi ją zabitą.
4/ i moc wielką;- bardzo mocna


Religia chrześcijańska, otrzymuje moc wielką w postaci imperium rzymskiego, wraz z ludźmi i terytoriami. Takiego wrażenia, olbrzymiej mocy bestii, doznaje również Daniel, gdy Bóg objawia Mu czwartą bestie, która jeszcze nie istnieje, ale powstanie w przyszłości. Kwestia nocnego widzenia, wyjaśnia sprawę, że ta bestia jeszcze nie istnieje. Stąd nie widzi jej w taki sam sposób jak trzy pierwsze, które są Mu objawione we śnie w nocy, tylko inaczej, we śnie w nocnym widzeniu.

5/ i rogów dziesięć, a na rogach jej było dziesięć koron ;- A dziesięć rogów to znaczy, że
z królestwa onego dziesięć królów powstanie;


Dziesięć rogów, symbolizuje dziesięć przykazań. W treści Apokalipsy, proces dowodowy, na słuszność takiego twierdzenia, jest ujęty w informacji kontekstowej zawartej w treści siedemnastego rozdziału. Tu wskazane dziesięć koron, są informacją kierunkową do tego procesu dowodowego.
Potwierdza tę sprawę, zapis zawarty w widzeniu Daniela. Tu dziesięć rogów, oznacza powstanie dziesięciu królów. Korony i królowie to wartość wspólna, taka sama informacja jest w treści siedemnastego rozdziału Apokalipsy. Tu prorok Daniel jednoznacznie wskazuje, na powstanie królów, tam w Apokalipsie Św. Jan mówi, że ci królowie jeszcze swego królestwa nie wzięli, jednak wezmą na krótki czas.


6/ usta mówiące wielkie rzeczy;- o tym rogu mówię, który miał oczy i usta mówiące rzeczy wielkie.

Informacje religii chrześcijańskiej w Apokalipsie a w widzeniu Daniela, Lucyfer, które wyraża się przy pomocy kapłanów w postaci zbioru informacji religijnych.

7/ walczyć z świętymi i zwyciężać ich;- a oto róg ten walczył z świętymi, i przemagał ich

Chrześcijaństwo, zdominowało ludzi a tych, którzy nie zgadzają się z zasadami religii i postępowaniem kapłanów, zwalcza i pokonuje. Prorok Daniel, widzi jak Lucyfer poprzez kapłanów a w szczególności zakonników, zdominował ludzi prawych, którzy nie zgadzają się z całokształtem spraw tej religii.

8/ róg pośledni

Dominacja Lucyfera, symbolizowana w postaci, rogu, który powstaje z chwilą,[color="#FF0000"] kiedy samozwańczy apostoł Paweł, wprowadza pierwsze formy manipulacji informacjami dotyczącymi Chrystusa[/color].

9/ Tedym się przypatrywał

Prorok Daniel miał objawione rzeczy, jakie czynił Lucyfer. W wielkich słowach kapłanów odnajdywał wpływ i wartości, które były Lucyfera.

10/ które on róg mówił

Kapłani w zaślepieniu swej nieświadomości i w obliczu przyzwolenia wiernych, głoszą wolę Lucyfera.

11/ aż do czasu, a to do zamierzonego czasu.

Tu prorok Daniel, widzi, że wszystkie religie będą istniały aż do czasów ostatecznych. Zwrot; „a to do zamierzonego czasu”, precyzuje jakość wyznaczenia czasu dni ostatecznych. Mówi, że Bóg dokładnie ten czas wskazuje a zarazem, mówi, że jest on ujęty w konkretnych ramach wydarzeń.

12/ bardzo straszna

Religia chrześcijańska, to według widzenia proroka Daniela, sprawa bardzo straszna. Nie jest porównywalna z innymi, mimo, że te trzy wskazywane poprzednimi bestiami, również nie są święte.

13/ a po nich powstanie pośledni

Ten róg, dodatkowy i bardzo aktywny wpływ Lucyfera powstaje, kiedy już przykazania są znane.

14/ odmienił czasy i prawa

Tak napisany zwrot, określa kwestię działania Lucyfera na ziemi. Korzysta ze swego systemu manipulacji świadomością człowieka. Ma do dyspozycji armię kapłanów, może zmieniać i formować historię i zasady współżycia na ziemi.

15/ mającą siedm głów

Liczba siedem jest podstawowym kluczem Apokalipsy i nie tylko, pozwala określić pochodzenie wartości. Wszystkie postacie i sprawy, które są znamionowane tą liczbą, pochodzą z nieba. Siedmiogłowa bestia, również ma korzenie w niebie a to z racji, postaci Chrystusa, który jest źródłową postacią religii chrześcijańskich, Bestia siedmiogłowa, posiada silne uzasadnienie, które określa jej postać jako wskazanie na religie chrześcijańską. Ostatecznym dowodem jest liczba siedem, której przypisanie wskazuje źródło pochodzenia z nieba.

16/ imię bluźnierstwa

Siedem głów bestii, to źródłowe wartości z nieba, na głowach imię bluźnierstwa, znamionuje, cały klimat wartości postępowania emocjonalnego wiernych religii. Smutny kult, tak w najogólniejszym skrócie można określić klimat religii chrześcijańskiej. Gdyby nie zmartwychwstanie, wszystkie nośne struktury wartości kultowych by się rozsypały. Ta chwila radości ze zmartwychwstania, nie równoważy, ogólnego klimatu żalu za grzechy, pokuty i smutnych modlitw. Wierni nie mają szans na spełnianie potrzeb Boga, które mogą być realizowane tylko w formie życia gdzie dominuje radość. Brak radości jest złą drogą życia człowieka, jeżeli kapłan podejmuje się pośrednictwa, między wiernym a Bogiem i dusz pasterstwa a poza tego typu deklaracjami nie czyni nic więcej, bluźni w kwestii wartości postępowania.

17/ dał jej smok moc swoję

Bestia siedmiogłowa, otrzymuje moc od smoka. Czas w historii cesarstwa rzymskiego, kiedy na jego podwórzu rozwija się nowa religia, to walka nowej klasy kultu ze skostniałą kastową formą, która stała się hermetyczna. Istotna jest tu pomoc protektora i głównego zainteresowanego rozwojem nowego kultu. Lucyfer poprzez swoje ramie duchowe, tworzy wiele sytuacji motywujących do zwrócenia uwagi na nową religię. Powoli z sekty pawłowej, wyłania się religia, która w przeciągu kilku set lat zawładnie całym cesarstwem. A to za sprawą samego cesarza Konstantyna, który zmanipulowany objawieniami, postanawia oddać siebie i cesarstwo w piecze nowej religii. W taki sposób siedmiogłowa bestia otrzymała moc od smoka.

18/ stolicę swoję

Wraz z oddaniem się cesarstwa rzymskiego w opiekę boską Boga chrześcijan, cesarz oddaje siebie na posługę wiernym tej religii. Przy okazji, tworzy sobie posadę papieża. Jego intencje są wynikiem dziwnego ciągu zdarzeń, jak mu się wydaje, wyjątkowo dla niego korzystnych a wynikających z wpływu mocy religii. Teraz już naturalną rzeczą jest sprawa stolicy w przyszłości apostolskiej, przecież Konstantyn jako papież a również cesarz, nie będzie się włóczył po świecie. W taki sposób smok oddał miejsce na stolicę apostolską w miejscu stolicy swojego imperium.

19/ moc wielką

To, jaki prezent otrzymuje religia chrześcijańska, jest rzeczą nie do przecenienia. Przy atrybucie mocy wpływu duchowego, sterowanego ze strony protektora i władcy piekła, kult uzyskuje trzy kolejne. Stolicę wraz z głowa w postaci zmanipulowanego cesarza. Cały zdobyty przez imperium rzymskie teren wraz z przyszłymi duszami. A na koniec prawa religii o mocy statusu religii państwowej.

20/ Tedy się dziwowała wszystka ziemia

W tym zwrocie wskazany jest czas wydarzeń, takich wydarzeń, które są opisane w treści proroctw. W słowie „tedy” jest ujęta informacja, która mówi, że wskazywane wydarzenia, są związane z opisywanym tu, w treści Apokalipsy tematem. Precyzyjnie ujmując tą kwestie, możemy wskazać takie wydarzenia, które opisane są w tym rozdziale.
Poza opisem bestii, czyli religii, w trzecim wersecie, jest ujęty obraz tej religii w sytuacji, gdy ona zostanie publicznie osądzona. Ten osąd, jest opisany w słowach, „A widziałem jednę z głów jej, jakoby na śmierć zabitą;”, mówią one, że zostanie odkryty jakiś niewidoczny dla wiernych a niezgodny z zasadami Boga, aspekt działania religii. Jedna z siedmiu głów, to jest część, ogólnej wartości działania, religii chrześcijańskiej. Ta część zostanie ujawniona i opublikowana w taki sposób, by każde miejsce na ziemi było w zasięgu dostępu do tej informacji.
Tylko w taki sposób może się spełnić, wskazanie ujęte w słowach, „tedy się dziwowała wszystka ziemia”, ludzie na całej ziemi mogą się dziwić, gdy dowiedzą się o ujawnionym stanie rzeczy, związanej z błędami chrześcijaństwa i skutecznej obronie przed zarzutami.
Ta obrona jest wykazana w słowach dwóch zwrotów; „która miała ranę od miecza, ale zasię ożyła.” i „ale rana jej śmiertelna uleczona jest”.
Informacje ujęte w tych zwrotach, wskazują na sposób, w jaki ta „rana” zostaje zadana. Opisany tu miecz w kontekście do tematu, który dotyczy ataku na wartości postępowania religii, nie może być mieczem w dosłownej postaci.
W pierwszym rozdziale Apokalipsy, jest wskazany instrument w postaci „miecza wychodzącego z ust Syna Człowieczego”. Miecz, który śmiertelnie rani religię, to słowa oceniające jej działanie.
Jednak religia posiada wystarczającą moc, by obronić swoją pozycje w ocenach rzesz wiernych. Lucyfer tu, będzie jej w istotny sposób pomagał, te wszystkie działania są opisane w treści XII rozdziału.

W konkluzji do tematu czasu, w jakim maja występować te wszystkie wydarzenia, należy przyjąć czas w rozwoju cywilizacji technicznej na ziemi, gdy powstanie globalnie dostępny rodzaj komunikacji publicznej. Takim publikatorem jest internet, jego powstanie i odpowiednio rozwinięte sieć, wskazują czas ostateczny.


21/ I kłaniali się onemu smokowi

Wierni chrześcijańscy i wszyscy ludzie, do których nie przemawia informacja syna człowieczego o rzeczywistym stanie działania religii, będą uznawali jej racje i wielkość.

22/ kłaniali się też bestyi

Będą w dalszym ciągu, składać hołd kultowy, według obowiązujących zasad i niezmiennie czynić nakazane w kulcie formy postępowania.

23/ moc nad wszelkiem pokoleniem i językiem, i narodem

Chrześcijaństwo uzyskało władze i wpływ na ludzi z całego świata, zarówno tych małych- dzieci, jak i tych dużych a więc dorosłych. Opanowało większość narodów, które mówią wieloma językami.

24/ usta, mówiące wielkie rzeczy

Ten rodzaj globalnej komunikacji i wszystkie inne media, będą wykorzystywane do obrony pozycji kościoła.

25/ widziałem drugą bestyję występującą z ziemi

Z ziemi to znaczy z czeluści. Druga bestyjka w kontekście do tego, co symbolizuje pierwsza a więc, do ukazania postaci i wartości kultu religijnego, również będzie podobnym symbolem. Zwrot „występująca”, mówi; że tak samo, jak wartości religii chrześcijańskiej, które zostały odkryte, ukazane, „widziałem bestyję występującą z wody” inaczej mówiąc, postawione przed jej oblicze, tak samo wartości drugiej bestii, zostaną ujawnione w treści rozdziału.
Bestia występująca z czeluści, to negatywne wartości zbioru postaci Lucyfera. Jego postać często jest porównywana z szatanem, inaczej władcę piekieł, można określić jako pana podziemi, albo czeluści. Zwrot, „widziałem drugą bestyję występującą z ziemi” mówi, poznałem oblicze szatana, który przybywa by bronić kościół.


26/ dwa rogi podobne Barankowym

Ta postać, symbolizowana bestią o obliczu szatana, posiada dwa rogi, które są podobne do rogów, jakie posiada Baranek, postać wskazywana w treści Apokalipsy. Rogi te, nie są zwykłymi rogami, lecz symbolicznym przedstawieniem instrumentów, które swe umiejscowienie mają w koronie. Taki wniosek wynika z wartości wskazywanych rogów, jakie są przypisane postaci Baranka. Postaci, która w treści Apokalipsy, jest szeroko omawiana, z czego wynika, że ten Baranek to zbiór siedmiu członków rodziny Syna Człowieczego. Zarówno Syn Człowieczy, jego małżonka i pięcioro dzieci, są żyjącymi w fizycznej postaci ludźmi, nie mogą, więc posiadać typowych dla zwierząt rogów. Zarówno Syn Człowieczy jak i Królowa Dwunastu Gwiazd, dysponują takimi instrumentami uzyskanymi w związku z ich udziałem w Radzie Głównej Nieba.
Wskazywane rogi, są symbolem, który musi odnosić się i do członków rodziny i do postaci symbolizowanej drugą bestią, której objawiane wartości są porównywane do cech szatana.
Jedyną postacią, która odpowiada cechom zarówno tym pochodzącym z piekła, jak i tym z nieba jest postać Lucyfera. On poza tym, posiada w dyspozycji duszy dwa diademy, instrumenty umożliwiające szczególne działanie, które otrzymał żyjąc w niebie, podczas zasiadania w Radzie Głównej Nieba.
Wskazanie na rogi, które posiada druga bestia, jest jednoznacznym dowodem na to, że symbolizuje ona, Lucyfera twórcę wszystkich religii.


27/ ale mówiła jako smok

Efekt wpływu, jaki jest widoczny w religii, wskazuje, że nie może on pochodzić ze źródła barankowego, tylko z przyczyny działania stolicy apostolskiej. Tu spuścizna cesarstwa rzymskiego w postaci stolicy apostolskiej, jest widoczna jako negatywny wpływ.

28/ A wszystkiej mocy pierwszej onej bestyi dokazuje przed twarzą jej

Instrumenty duchowe, jaki wytworzyły się z przyczyny potrzeb Lucyfera w zakresie wpływu na człowieka, tak działają by dodać mocy rannemu chrześcijaństwu. Jego wizerunek posiada moc oddziaływania na zmysły człowieka a wypowiedzi są zawsze korzystne.

29/ . A czyni cuda wielkie

Istoty z negatywnego astralu, które służą Lucyferowi, powodują tak wielkie cuda i objawienia a zarazem o takim wyrazie światłości, że ludzie myślą o nich jako o cudach z nieba.

30/ I zwodzi mieszkających na ziemi przez one cuda

Te wszystkie objawienia i niezwykłe zdarzenia, kapłani i ich nadgorliwi wierni, wskazują jako rzeczy pochodzące od Boga. Zaślepione rzesze wiernych jeszcze bardziej ufają przekazowi religii.

31/ która miała ranę od miecza, ale zasię ożyła

Wizerunek religii chrześcijańskiej, osądzony słowami Syna Człowieczego, który pokazuje jej bluźnierstwo i służbę dla Lucyfera, mocno zachwieje fundamentami całego chrześcijaństwa. Dzięki pomocy ze świata duchowego, inspirowanej od Lucyfera, słowa od Boga, zostają przez trzy i pół roku, odrzucane przez świadomość zniewolonych wiernych.

32/ I dano jej

Dużą moc działania i wpływu, uzyskują istoty astralne na zmysły wiernych.

33/ aby mogła dać ducha onemu obrazowi bestyi

Ta moc jest niezbędna do utrzymania wizerunku iluzji w umysłach człowieka. Duchowe wartości, piastowane dwa tysiące lat, teraz będą jeszcze wzmacniane.

34/ i to sprawił,

Działanie na wzmocnienie wizerunku całego kościoła, będzie skutecznie realizowane.

35/ którzy by się nie kłaniali obrazowi onej bestyi, byli pobici

Przekonanie pośród wiernych o słuszności głoszonych zasad i praw, będzie tak głębokie, że nie dopuszczą do świadomości, żadnej krytyki skierowanej przeciwko religii. A formy uzależnienia i poddaństwa względem zasad religii jeszcze się wzmocnią.

Wersety z Apokalipsy Św. Jana, które mówią o siedmiogłowej bestii i o rogach.

Obj. 13:1-18
Pierwsza bestia.

1. I widziałem bestyję występującą z morza, mającą siedm głów i rogów dziesięć; a na rogach jej było dziesięć koron, a na głowach jej imię bluźnierstwa.
2. A ta bestyja, którąm widział, podobna była rysiowi, a nogi jej jako niedźwiedzie, a gęba jej jako gęba lwia; i dał jej smok moc swoję i stolicę swoję, i moc wielką.
3. A widziałem jednę z głów jej, jakoby na śmierć zabitą; ale rana jej śmiertelna uleczona jest. Tedy się dziwowała wszystka ziemia i szła za oną bestyją.
4. I kłaniali się onemu smokowi, który dał moc bestyi; kłaniali się też bestyi, mówiąc: Któż podobny bestyi? Któż z nią walczyć może?
5. I dane jej są usta, mówiące wielkie rzeczy i bluźnierstwa; dana jej też jest moc, aby władzę miała przez czterdzieści i dwa miesiące.
6. I otworzyła usta swoje ku bluźnierstwu przeciwko Bogu, aby bluźniła imię jego i przybytek jego, i tych, którzy mieszkają na niebie.
7. Dano jej też walczyć z świętymi i zwyciężać ich. I dana jej moc nad wszelkiem pokoleniem i językiem, i narodem.

Druga bestia.
11. Zatem widziałem drugą bestyję występującą z ziemi, a miała dwa rogi podobne Barankowym; ale mówiła jako smok,
12. A wszystkiej mocy pierwszej onej bestyi dokazuje przed twarzą jej i czyni, że ziemia i mieszkający na niej kłaniają się bestyi pierwszej, której śmiertelna rana była uzdrowiona;
13. A czyni cuda wielkie, tak iż i ogień z nieba zstępuje przed oczyma ludzi na ziemię;
14. I zwodzi mieszkających na ziemi przez one cuda, które jej dano czynić przed bestyją, mówiąc obywatelom ziemi, aby uczynili obraz onej bestyi, która miała ranę od miecza, ale zasię ożyła.
15. I dano jej, aby mogła dać ducha onemu obrazowi bestyi, żeby też mówił obraz tej bestyi i to sprawił, aby ci, którzy by się nie kłaniali obrazowi onej bestyi, byli pobici.

Pan Zastępów.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Macie odnośnie tego jakieś ciekawe pytania ? albo są jakieś niejasności, niezrozumienia niektórych rzeczy ? mogę spróbowac udzielic odpowiedzi.Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Asef dnia Sob 23:11, 14 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Apokalipsy Strona Główna -> Apokalipsa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

 
fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo

Powered by phpBB © 2004 phpBB Group
Galaxian Theme 1.0.2 by Twisted Galaxy